Çağrı Merkezi / ( 0532 ) 677 41 98

Bize Yazın / info@adanastarnakliyat.com

Hizmetlerimiz

Anasayfa / Hizmetlerimiz
Sevdiklerinizle Paylaşın

Nakliye konusunda uzmanlaşmış yapısıyla firmamız, sektörde kullanılan her hizmeti bünyesine dahil etmektedir.

Sağlam referansları, kaliteli hizmet potansiyeli ve sektördeki başarısı sayesinde önde gelen nakliyat firmalarından birisi olan şirketimiz, danışmanlık, taşıma ve teknik destek konusunda hizmet sağlamaktadır.

Hizmet kapsamımız, her ihtiyaç sahibinin talebine gerektiği gibi cevap verilebilmesi için oldukça geniştir. Nakliye konusunda hizmetlerimiz diyecek olursak ilk olarak expertiz hizmetini sayabiliriz.

Sonrasında paketleme, demontaj, ulaştırma ve montaj hizmetleri, nakliye konusunda müşterilerimize sağladığımız üstün kaliteli hizmetlerdir.

Nakliye hizmetinin her aşamasını firmamız yerine getirmektedir.

Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı ve eğitim kurumları taşımacılığı, işin sorumluluğuna uygun şekilde verdiğimiz hizmetlerdir.

Sektör başarısı sayesinde özellikle evden eve nakliyat işi için yoğun talep alan firmamız, uygun fiyat politikasıyla da müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmaktadır.

Ambalajlı taşımacılık, asansörlü taşımacılık ve sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz, teknolojik gelişmelere ayak uydurarak yasal prosedürlerden ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz hizmetlerdir.

Ambalajlı taşımacılık, taşınmanın en önemli kolaylığıdır. Firma çalışanlarımız bu yöntemle, eşyaları darbelere ve sarsıntılara karşı güvence altına almaktadır.

Özenle paketlenen eşyaların mesafe farkı olmaksızın taşınması da çok kolaydır.

Firmamız, paketlemeden araca yükleme ve ulaştırma aşamasına kadar her aşamayı gereken sorumluluk bilinciyle yerine getirmekte ve hizmet sonlandıktan sonra da eşya kontrolleri yapıldıktan sonra evden ayrılmaktadır.

Taşınma işinde içiniz rahat bir şekilde hizmet alabileceğiniz firmamızı, istediğiniz gün ve saatte arayabilir, bilgi ve hizmet desteği alabilirsiniz. 

evden eve nakliyat
Evden Eve Nakliyat
kurumsal evden eve nakliyat
Kurumsal Nakliyat
ambalajlı taşımacılık
Ambalajlı Taşımacılık
şehirler arası nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
şehiriçi evden eve nakliyat
Şehiriçi Taşımacılık
asansörlü evden eve nakliyat
Asansörlü Taşımacılık
Copyright © 2019. Her Hakkı Saklıdır.